110 |

Dívčí hlava

Kód položky: 58105

akvarel, tuš, karton / fotografie

v 44 ✕ š 53 cm

Signatura: UD Saudek

rámováno, zaskleno

Vyvolávací cena: 40 000 Kč

  • 108 | Pravoslav Kotík
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 109 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 111 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 112 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 113 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 114 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 115 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 116 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 117 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 118 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 119 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 120 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč