61 |

Čtvercová kompozice

Kód položky: 57316

akryl, plátno

v 70,5 ✕ š 70,5 cm

Signatura: na rubu Jan Kubíček / 1974

nerámováno

Vyvolávací cena: 320 000 Kč

  • 59 | Václav Cigler
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 60 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 62 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 63 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 64 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
  • 65 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 530 000 Kč
  • 66 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 67 | Karel Novosad
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 68 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 420 000 Kč
  • 69 | Pavel Hayek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 70 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 71 | Edward Alfred Cucuel
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč