akvarel, tužka
Signatura: PD monogram VŠ 19
Vystavováno: výstavní síň Mánes, 1943
rámováno, paspartováno, zaskleno, na rubu razítko: vystaveno v Mánesu 1943, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, PhD.