87 |

Couleur lumière Khaos Transparence

Kód položky: 58268

2007

akryl, plátno

v 80 ✕ š 80 cm

Signatura: na rubu Garcia Rossi 4/07

rámováno, na rubu popis díla autorem, přiložený certifikát pravosti

Vyvolávací cena: 90 000 Kč