96 |

Borovice

Kód položky: 58131

olej, lepenka

v 30 ✕ š 38,5 cm

Signatura: PD Panuška

rámováno, pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 18 000 Kč