177 |

Blumenstrauss an sich I.

Kód položky: 57580

olej, plátno

v 55 ✕ š 40 cm

Signatura: LD M. Kunc 1983

Vystavováno: NEUE Galerie – Sammlung Ludwig, Aachen, 1983–1984

Reprodukováno: Aspekte Heutiger Deutscher Kunst, str. 13, Aachen 1983

Vyvolávací cena: 90 000 Kč