olej, plátno
Signatura: LD M. Kunc 1983
Vystavováno: NEUE Galerie – Sammlung Ludwig, Aachen, 1983–1984
Reprodukováno: Aspekte Heutiger Deutscher Kunst, str. 13, Aachen 1983