170 |

Bílý čtverec III

Kód položky: 58010

akryl, plátno

v 100 ✕ š 100 cm

Signatura: na rubu na blindrámu Zdeněk Kučera / 1990

rámováno, na rubu název díla autorem, přiložený certifikát pravosti
díla

Vyvolávací cena: 55 000 Kč