67 |

Bez názvu

Kód položky: 57577

olej, plátno

v 100 ✕ š 100 cm

Signatura: na rubu Novosad

Vyvolávací cena: 290 000 Kč

  • 65 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 530 000 Kč
  • 66 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 68 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 420 000 Kč
  • 69 | Pavel Hayek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 70 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 71 | Edward Alfred Cucuel
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 72 | André Derain
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 73 | Jorrit Tornquist
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 74 | Pol Bury
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 75 | Ludwig Wilding
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 76 | Bernard Aubertin
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 77 | Manfred Mohr
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč