159 |

Pěšinka

Kód položky: 58094

1993–1999

olej, plátno

v 45 ✕ š 55 cm

Signatura: na rubu Jan Merta 1993-99

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 180 000 Kč