144 |

Kompozice

Kód položky: 58126

1970–1971

olej, laky, sololit

v 71 ✕ š 110 cm

Signatura: LD Bělocvětov 70, na rubu A. Bělocvětov 70-71

rámováno

Vyvolávací cena: 75 000 Kč