v 15 ✕ š 12 cmSignatura: UD Kupka, na rubu u dedikace Kupka 3/VI 31
Provenience: ze sbírky JUDr. Prokopa Tomana (1872–1955), pražského právníka, jehož nejvýznamnějším dílem je „Nový slovník československých výtvarných umělců“, který poprvé vyšel v roce 1936, 5. vydání v roce 2000.
rámováno, paspartováno, zaskleno, na rubu dedikace autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |