47 |

Život

Kód položky: 56395

1959–1960

kombinovaná technika, olej, lité barvy, vrypy, plátno

v 80 ✕ š 64 cm

Signatura: LD monogram OE 60, na rubu Eduard Ovčáček 1959

Vyvolávací cena: 160 000 Kč

  • 45 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 46 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 48 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 49 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 50 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 51 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 52 | Věra Janoušková
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 53 | Vladimír Janoušek
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 54 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 55 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 56 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 57 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč