47 |

Život

Kód položky: 56395

kombinovaná technika, olej, lité barvy, vrypy, plátno

v 80 ✕ š 64 cm

Signatura: LD monogram OE 60, na rubu Eduard Ovčáček 1959

Vyvolávací cena: 160 000 Kč