93 |

Židle

Kód položky: 56317

olej, plátno

v 100 ✕ š 150 cm

Signatura: na rubu Mančuška 98

na rubu štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 480 000 Kč
Registrace se uzavírá za
(Ne 25. říjen. 2020, 13:00:00)