122 |

Zátiší s hyacinty

Kód položky: 56689

olej, plátno

v 61 ✕ š 49 cm

Signatura: PD F. Vobecký

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., restaurátorský průzkum Martin Martan, ak. mal. rest.

Vyvolávací cena: 30 000 Kč