94 |

Z Tyrolských Alp

Kód položky: 56587

1879

olej, plátno

v 40 ✕ š 55 cm

Signatura: LD C. v. M. Piepenhagen

odborná expertiza PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 140 000 Kč