160 |

Vlnící se krajina

Kód položky: 56792

olej, plátno

v 37 ✕ š 56 cm

Signatura: na rubu monogram PK 1995

Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Registrace se uzavírá za
(Ne 25. říjen. 2020, 13:00:00)