olej, plátno
v 70 ✕ š 81 cmSignatura: na rubu na blindrámu V. Boštík 1980
Vystavováno: Václav Boštík 1913...2005, GHMP, Praha, 2010–2011
Reprodukováno: Václav Boštík, Galerie Zdeněk Sklenář, Praha, 2011, v katalogu vydaném k výstavě Václava Boštíka (Staroměstská radnice, GHMP, Praha, 1989), v e... více Reprodukováno: Václav Boštík, Galerie Zdeněk Sklenář, Praha, 2011, v katalogu vydaném k výstavě Václava Boštíka (Staroměstská radnice, GHMP, Praha, 1989), v exilovém časopisu Revue K (vydával Jiří Kolář, Paříž, Francie, 80. léta)
na rámu popis autorem
Vyvolávací cena: | 3 200 000 Kč |