60 |

Vlnění

Kód položky: 56602

olej, plátno

v 71 ✕ š 81 cm

Signatura: na rubu na blindrámu V. Boštík 1980

Vystavováno: Václav Boštík 1913...2005, GHMP, Praha, 2010–2011

Reprodukováno: Václav Boštík, Galerie Zdeněk Sklenář, Praha, 2011, v katalogu vydaném k výstavě Václava Boštíka (Staroměstská radnice, GHMP, Praha, 1989), v exilo... více Reprodukováno: Václav Boštík, Galerie Zdeněk Sklenář, Praha, 2011, v katalogu vydaném k výstavě Václava Boštíka (Staroměstská radnice, GHMP, Praha, 1989), v exilovém časopisu Revue K (vydával Jiří Kolář, Paříž, Francie, 80. léta)

na rámu popis autorem

Vyvolávací cena: 2 950 000 Kč