73 |

Vlasatice

Kód položky: 56319

olej, plátno

v 145 ✕ š 200,5 cm

Signatura: LN Typlt 2017, na rubu Lubomír Typlt 15. 12. 2017

Vyvolávací cena: 160 000 Kč