128 |

Zelený prostor

Kód položky: 56919

olej, plátno

v 70 ✕ š 80 cm

Signatura: PD Ota Janeček 1982, na rubu Ota Janeček 1982

na rubu název díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová , Ph.D.

Vyvolávací cena: 220 000 Kč

  • 126 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 127 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 129 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 130 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 131 | Jaroslav Paur
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 132 | Josef Lehoučka
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 133 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 134 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 135 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 136 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 137 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 138 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč