20 |

Trampové

Kód položky: 56542

olej, plátno

v 59 ✕ š 73 cm

Signatura: PD Willi Nowak

pravost potvrdili PhDr. Rea Michalová Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Registrace se uzavírá za
(Ne 25. říjen. 2020, 13:00:00)