20 |

Trampové

Kód položky: 56542

olej, plátno

v 59 ✕ š 73 cm

Signatura: PD Willi Nowak

pravost potvrdili PhDr. Rea Michalová Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 18 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 2 500 000 Kč
  • 19 | Linka Procházková
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 21 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 22 | Karel Jílek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 23 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 24 | Zdeněk Burian
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
  • 25 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 300 000 Kč
  • 26 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 800 000 Kč
  • 27 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 28 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 29 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 3 300 000 Kč
  • 30 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč