54 |

Tabule s písmem

Kód položky: 56600

olej, plátno

v 116 ✕ š 97 cm

Signatura: neznačeno

Reprodukováno: monografie Jan Kotík 1916–2002, Národní galerie Praha 2011, str. 342, č. 781 (chybný rozměr), Tvar 1963, č. 7, str. 222, obr. 592

Vyvolávací cena: 390 000 Kč