13 |

Bez názvu (Surrealistická kompozice)

Kód položky: 56590

kresba tuší, akvarel

v 35,5 ✕ š 27 cm

Signatura: PD Toyen 39

Provenience: Tajan (S. V. V.), Dessins Anciens et Modernes, Paříž, Francie, 27. 11. 2013, pol. 306

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 380 000 Kč