75 |

Styčný důstojník II

Kód položky: 56786

2010

olej, plátno

v 55 ✕ š 50,5 cm

Signatura: 2 x na rubu Jan Merta 2010

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 180 000 Kč