olej, plátno
Signatura: PD Jan Trampota
Reprodukováno: varianta reprodukovaná v monografii Jiří Hlušička - Jan Trampota, Galerie Antonína Procházky, 2009, č. 193
odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.