Šťastný Nový rok

Kód položky: 56053

kresba tuší, akvarel, papír

v 8,5 ✕ š 11 cm

Signatura: LD monogram LF

rámováno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena: 25 000 Kč