45 |

Skupina v rytmu

Kód položky: 56815

olej, plátno

v 72 ✕ š 100 cm

Signatura: PD J. Vohrabal 1965, na rubu J. Vohrabal 1965

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 40 000 Kč