olej, plátno na sololitu
Signatura: PD Fr. Hudeček
Reprodukováno: (monografie) Jiří Machalický, Martin Zeman, František Hudeček, Galerie Moderna, Praha, 2011, č. 62, s. 84
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.