14 |

Sensitivní hlava

Kód položky: 56421

olej, plátno na sololitu

v 45 ✕ š 40 cm

Signatura: PD Fr. Hudeček

Reprodukováno: (monografie) Jiří Machalický, Martin Zeman, František Hudeček, Galerie Moderna, Praha, 2011, č. 62, s. 84

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 480 000 Kč