Sen noci svatojánské

Kód položky: 67958

olej, plátno

v 93,5 ✕ š 98 cm

Signatura: LD monogram AP

Vystavováno: Antonín Procházka, Výstavní místnosti Skupiny olomouckých výtvarníků, Olomouc, 11. – 30. 11. 1945, č. k. 50 Životní dílo národního umělce Antonína P... více Vystavováno: Antonín Procházka, Výstavní místnosti Skupiny olomouckých výtvarníků, Olomouc, 11. – 30. 11. 1945, č. k. 50 Životní dílo národního umělce Antonína Procházky, Dům umění v Brně, 1.–24. 11. 1946, č. k. 120 Národní umělec Antonín Procházka, Souborná výstava, Spolek výtvarných umělců Mánes, leden–únor 1947, č. k. 169 Výstava národního umělce Antonína Procházky, Linky Procházkové, nositelky Řádu práce, Dům umění v Brně, 1958, č. k. 131 Antonín Procházka, Výstava k 100. výročí narození, Dům umění města Brna, 1982, č. k. 147

Reprodukováno: Albert Kutal, Antonín Procházka, Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění Praha, 1958, obr. 118 (celek) a 119 (detail), v textu zmíně... více Reprodukováno: Albert Kutal, Antonín Procházka, Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění Praha, 1958, obr. 118 (celek) a 119 (detail), v textu zmíněno na s. 50 Antonín Procházka 1882–1945, Muzeum města Brna, Moravská galerie v Brně, Obecní dům, Praha; 2002, s. 343, č. soupisu O 427

na rubu štítek sbírky Linky Procházkové s popisem díla

Vyvolávací cena: 210 000 Kč

Související kategorie