107 |

Rozkvetlý sad v Křížanech

Kód položky: 56691

olej, plátno

v 45 ✕ š 55,5 cm

Signatura: LD Lucie Klímová

Vystavováno: Síň na Karlově nám. 1962, Aleš, bez datace

na rubu štítek výstavy s popisem díla a razítko vystaveno … Aleš

Vyvolávací cena: 25 000 Kč