74 |

Radiátor

Kód položky: 56788

olej, plátno

v 95 ✕ š 120 cm

Signatura: na rubu Jiří David

Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Registrace se uzavírá za
(Ne 25. říjen. 2020, 13:00:00)