2 |

Přímořská krajina (Hrady korzárů)

Kód položky: 56419

olej, lepenka

v 50,5 ✕ š 70 cm

Signatura: LD Váchal

Vystavováno: Klasikové 19. století, SVU Mánes, Galerie Diamant, 5. 4. – 27. 5. 2012

Reprodukováno: Klasikové 19. století, Obrazy ze sbírky Karlštejnské a. s., Praha, 2012, s. 106

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 380 000 Kč