119 |

Převážení ovcí

Kód položky: 56153

olej, plátno

v 47 ✕ š 56 cm

Signatura: LD P. Kotík 44

na rubu razítko a štítek ČFVU s popisem díla

Vyvolávací cena: 60 000 Kč