22 |

Po koupeli

Kód položky: 56528

olej, plátno

v 87,5 ✕ š 73 cm

Signatura: LN K. Jílek 39

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

  • 20 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 21 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 23 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 24 | Zdeněk Burian
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
  • 25 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 300 000 Kč
  • 26 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 800 000 Kč
  • 27 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 28 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 29 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 3 300 000 Kč
  • 30 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 31 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 32 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč