Paysage aux Environs de Villeneuve-lés-Avignon

Kód položky: 56776

olej, plátno

v 32 ✕ š 40 cm

Signatura: PD A Derain

Provenience: Paul Guillaume, Paříž, Mayor Gallery, Londýn, Collection of Sir Michael Culme-Seymour, Earl of Sandwich, Wildenstein and Co. Ltd.; A. Tooth & Sons, Londýn, soukromá sbírka; Duncan R. Miller Fine Arts, Londýn, Galerie de la Présidence, Paříž; Art Consulting Brno, Aukce 39, 2. 10. 2009, pol. 47, významná česká sbírka moderního umění

Vystavováno: Wildenstein and Co. Ltd. „The André Derain Show“ 1957, č. kat. 56 André Derain: Paysages du midi, L'Annociade Musée de Saint-Tropez, Francie, 15. 6.... více Vystavováno: Wildenstein and Co. Ltd. „The André Derain Show“ 1957, č. kat. 56 André Derain: Paysages du midi, L'Annociade Musée de Saint-Tropez, Francie, 15. 6. – 6. 10. 2003

Reprodukováno: Souborný katalog díla A. Deraina: M. Kellermann, André Derain, Catalogue raisonné de l’oeuvre peint, Tome II 1915–1934, Éditions Galerie Schmit, Pa... více Reprodukováno: Souborný katalog díla A. Deraina: M. Kellermann, André Derain, Catalogue raisonné de l’oeuvre peint, Tome II 1915–1934, Éditions Galerie Schmit, Paris, 1996, č. 596, s. 50

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., Aukční provize činí pouze 5%

Vyvolávací cena: 650 000 Kč

Související kategorie