Kód položky: 56685

akvarel, kresba tuší, papír

v 30,5 ✕ š 21 cm

Signatura: neznačeno

Reprodukováno: Původní ilustrace ke knize Františka Hrubína – To je jízda, to je let!, nakladatelství SNDK Praha 1955, reedice k 30. výročí úmrtí Kamila Lhotáka, ... více Reprodukováno: Původní ilustrace ke knize Františka Hrubína – To je jízda, to je let!, nakladatelství SNDK Praha 1955, reedice k 30. výročí úmrtí Kamila Lhotáka, Spolek přátel Kamila Lhotáka, 2020, str. 4.

certifikát pravosti Spolek přátel Kamila Lhotáka

Vyvolávací cena: 75 000 Kč