130 |

Kód položky: 56685

akvarel, kresba tuší, papír

v 30,5 ✕ š 21 cm

Signatura: neznačeno

Reprodukováno: Původní ilustrace ke knize Františka Hrubína – To je jízda, to je let!, nakladatelství SNDK Praha 1955, reedice k 30. výročí úmrtí Kamila Lhotáka, ... více Reprodukováno: Původní ilustrace ke knize Františka Hrubína – To je jízda, to je let!, nakladatelství SNDK Praha 1955, reedice k 30. výročí úmrtí Kamila Lhotáka, Spolek přátel Kamila Lhotáka, 2020, str. 4.

certifikát pravosti Spolek přátel Kamila Lhotáka

Vyvolávací cena: 75 000 Kč

  • 128 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 129 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 131 | Jaroslav Paur
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 132 | Josef Lehoučka
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 133 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 134 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 135 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 136 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 137 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 138 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 139 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 140 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč