kombinovaná technika, asambláž, koláž, plátno, email, olej, deska
Signatura: PD Istler 69
Provenience: významná sbírka českého moderního umění, Praha, původně získáno z rodiny autora
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.