38 |

Milenci (Krajina u Hamštejna)

Kód položky: 56331

olej, plátno

v 60 ✕ š 70 cm

Signatura: LD J. Jíra 69, na rubu J. Jíra / 1969

Reprodukováno: Josef Jíra – Malíř a grafik – výběr z díla, vydal Josef Jíra a Art Praha, 2004, obr. 13 (se špatnou datací)

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 36 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 37 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 39 | Kamil Linhart
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 40 | Milada Marešová
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 41 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 42 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 43 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 44 | Rudolf Němec
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 45 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 46 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 47 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 48 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč