25 |

Město

Kód položky: 56773

kombinovaná technika, olej, plátno

v 45,5 ✕ š 54,5 cm

Signatura: PD J. Šíma, UD 1955

LD dedikace autorem pro jeho přítele, člena skupiny Vysoká hra, Zdenko Reicha, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., Aukční provize činí pouze 5%

Vyvolávací cena: 1 300 000 Kč
Registrace se uzavírá za
(Ne 25. říjen. 2020, 13:00:00)