kombinovaná technika, olej, plátno
v 45,5 ✕ š 54,5 cmSignatura: PD J. Šíma, UD 1955
Provenience: sbírka Zdenko Reicha, člena skupiny Le Grand Jeu; významná česká sbírka moderního umění
LD dedikace autorem pro jeho přítele, člena skupiny Vysoká hra, Zdenko Reicha, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., Aukční provize činí pouze 5%
Vyvolávací cena: | 1 300 000 Kč |