25 |

Město

Kód položky: 56773

kombinovaná technika, olej, plátno

v 45,5 ✕ š 54,5 cm

Signatura: PD J. Šíma, UD 1955

LD dedikace autorem pro jeho přítele, člena skupiny Vysoká hra, Zdenko Reicha, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., Aukční provize činí pouze 5%

Vyvolávací cena: 1 300 000 Kč

  • 23 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 24 | Zdeněk Burian
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
  • 26 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 800 000 Kč
  • 27 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 28 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 29 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 3 300 000 Kč
  • 30 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 31 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 32 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 33 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 34 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 35 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč