131 |

Město

Kód položky: 56765

olej, plátno

v 43 ✕ š 50 cm

Signatura: PD J Paur 68

na rubu štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

  • 129 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 130 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 132 | Josef Lehoučka
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 133 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 134 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 135 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 136 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 137 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 138 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 139 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 140 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 141 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč