137 |

Mateřství

Kód položky: 56530

olej, plátno

Signatura: LD Jan Bauch 1958

Vystavováno: Výstava obrazů a plastik Jana Baucha, Oblastní galerie Karlovy Vary, 31. 5. – 28. 6. 1964

Reprodukováno: (katalog) Výstava obrazů a plastik Jana Baucha, Oblastní galerie Karlovy Vary, 31. 5. – 28. 6. 1964, nestr. (monografie) R. Michalová a P. Kováč, ... více Reprodukováno: (katalog) Výstava obrazů a plastik Jana Baucha, Oblastní galerie Karlovy Vary, 31. 5. – 28. 6. 1964, nestr. (monografie) R. Michalová a P. Kováč, Jan Bauch, 2012, č. 167, s. 227

na rubu na blindrámu razítko: vystaveno Karlovy Vary; odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč