18 |

Myslivci v polích

Kód položky: 56760

olej, plátno

v 41 ✕ š 50,5 cm

Signatura: PN Čapek, LN 35.

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 2 500 000 Kč

  • 16 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
  • 17 | František Tichý
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 19 | Linka Procházková
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 20 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 21 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 22 | Karel Jílek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 23 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 24 | Zdeněk Burian
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
  • 25 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 300 000 Kč
  • 26 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 800 000 Kč
  • 27 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 28 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč