Krystal

Kód položky: 58232

kombinovaná technika, lavírovaná tuš, uhel, papír

v 32,5 ✕ š 50 cm

Signatura: LD J. Šíma 60

Provenience: Galerie de Navarre, Paříž, Francie; Galerie Di Meo, Paříž, Francie soukromá sbírka, Versailles Encheres, Abstract and Contemporary Art, Versailles, Francie, 8. 7. 2018, pol. 60, Drouot-Richelieu, Post War & Art Contemporain, Digard Auction, Paříž, Francie, 20. 10. 2019, pol. 85, soukromá sbírka

Vystavováno: „SIMA, lavis d’encre“, Galerie de Navarre, Galerie di Meo, Paříž, Francie, 8. 4. – 9. 5. 1992, reprodukováno v katalogu pod č. 17, s. 43 „Franklin C... více Vystavováno: „SIMA, lavis d’encre“, Galerie de Navarre, Galerie di Meo, Paříž, Francie, 8. 4. – 9. 5. 1992, reprodukováno v katalogu pod č. 17, s. 43 „Franklin Chow & l’encre de Chine“, Galerie Thessa Herold, Art Paris Art Fair, Paříž, Francie, 2014, reprodukováno v katalogu pod č. 15

rámováno, paspartováno, zaskleno, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 280 000 Kč

Související kategorie