159 |

Krajina s topoly

Kód položky: 56768

olej, plátno

v 105 ✕ š 115 cm

Signatura: na rubu J. David / 95

na rubu název díla autorem, pravost díla potvrzena autorem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Registrace se uzavírá za
(Ne 25. říjen. 2020, 13:00:00)