Kompozice

Kód položky: 56767

olej, plátno

v 115 ✕ š 90 cm

Signatura: PD J. Grus, LD 65.

Provenience: původním majitelem získáno přímo z pozůstalosti autora, soukromá sbírka Mnichov, Německo, Prague Auctions 25. 3. 2018, pol. 162

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 75 000 Kč

Související kategorie