olej, plátno
v 115 ✕ š 90 cmSignatura: PD J. Grus, LD 65.
Provenience: původním majitelem získáno přímo z pozůstalosti autora, soukromá sbírka Mnichov, Německo, Prague Auctions 25. 3. 2018, pol. 162
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |