11 |

Kompozice

Kód položky: 56771

olej, plátno

v 81 ✕ š 65 cm

Signatura: PD Foltýn 1929

Vystavováno: Galerie Antonína Procházky, Brno, 2006, František Foltýn: Košice – Paříž – Brno, Moravská galerie, Brno, Pražákův palác, 16. 11. 2007 – 17. 2. 2008... více Vystavováno: Galerie Antonína Procházky, Brno, 2006, František Foltýn: Košice – Paříž – Brno, Moravská galerie, Brno, Pražákův palác, 16. 11. 2007 – 17. 2. 2008, František Foltýn: Košice – Paříž – Brno, Galerie hlavního města Prahy, Dům u Kamenného zvonu, 6. 3. – 1. 6. 2008, František Foltýn: Od košickej moderny k parížskej abstrakcii, Východoslovenská galéria, Košice, 27. 6. – 20. 10. 2019

Reprodukováno: Abstraction Création art non figuratif, 1933, nº 2, Association Abstraction Création, Paris, 1933, s. 15 Jaroslav B. Svrček, Moderní výtvarné umě... více Reprodukováno: Abstraction Création art non figuratif, 1933, nº 2, Association Abstraction Création, Paris, 1933, s. 15 Jaroslav B. Svrček, Moderní výtvarné umění na Moravě, Skupina výtvarných umělců, Brno, 1933, s. 36 Jiří Hlušička – František Foltýn, Galerie A. Procházky, Brno, 2006, č.103 František Foltýn 1891–1976, Košice – Paříž – Brno, Moravská galerie, Brno, 2007, s. 61

na rubu na blindrámu štítek: Foltýn No. 2 1929, odborná expertiza PhDr. Jiří Hlušička, Aukční provize činí pouze 5%

Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč