36 |

Jaro na Malé Skále

Kód položky: 56330

olej, plátno

v 64 ✕ š 79,5 cm

Signatura: PD J. Jíra 67

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 140 000 Kč

  • 34 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 35 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 37 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 38 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 39 | Kamil Linhart
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 40 | Milada Marešová
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 41 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 42 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 43 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 44 | Rudolf Němec
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 45 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 46 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč