6 |

Indické dívky - Ceylon

Kód položky: 56332

olej, plátno

v 82 ✕ š 65 cm

Signatura: PD T. F. Šimon 1931, na rubu T. F. Šimon 1931

Reprodukováno: Pavel Šmidrkal (ed.), Tavík František Šimon zblízka, Nová tiskárna Pelhřimov, 2020

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 190 000 Kč