Hráči karet

Kód položky: 56686

olej, plátno

v 117,5 ✕ š 95 cm

Signatura: PD J Schikaneder

odborná expertiza prof. PhDr. Tomáš Vlček, CSc.

Vyvolávací cena: 1 650 000 Kč

Související kategorie