80 |

Gros Temps á Egmont sur mer (Bouřlivé počasí na moři v Egmontu)

Kód položky: 56670

olej, plátno

v 123 ✕ š 200 cm

Signatura: PD F. Tadama / Th. Tadama – Groeneveld, na rubu F. Tadama / Th. Tadama – Groeneveld

Vystavováno: Internationalle Kunst-Austellung Düsseldorf 1904 (vzadu štítek) + výstavy v Haagu a Rotterdamu

Reprodukováno: Jeden svět nestačí, Poklady umění 19. století ze sbírky Patrika Šimona, 2015, str. 69, 68

na rubu název díla a štítek výstavy, opatřeno bohatě vyřezávaným dobovým salonním rámem

Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Registrace se uzavírá za
(Ne 25. říjen. 2020, 13:00:00)