139 |

Čtenářka

Kód položky: 56355

olej, pastel, plátno

v 51 ✕ š 70 cm

Signatura: PD Načeradský 2003

Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Registrace se uzavírá za
(Ne 25. říjen. 2020, 13:00:00)